Στο εσωτερικό του διαθέτει ένα woofer 12” και ένα compression driver 2” υψηλών συχνοτήτων, προσφέροντας βαθύ μπάσο και καθαρά πρίμα για πλήρη ηχητική εμπειρία.
Βασικά Χαρακτηριστικά:
- Woofer 12” + HF driver 2” (2 δρόμων σύστημα)
- Ισχύς: 375W RMS / 1500W Peak
- Απόκριση συχνοτήτων: 50Hz – 20kHz
- Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου 12V 4Ah (48Wh)